KONST / Litografier / Litografi 4914738
nr 491 4738
Litografi
Helmer Osslund Från Näsåker, onumrerad, 48x60
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 oktober 2007
kl 16:54:24
250 kr
150 kr
350 kr